• Bezpieczne ferie

• Ferie to czas zabawy i relaksu. 16 i 18 stycznia pani Marzena Wasiluk przypomniała nam o zasadach bezpieczeństwa, które są niezbędne abyśmy mogli ten czas spędzić beztrosko. Omówiliśmy sposoby bezpiecznego uprawiania sportów zimowych i miejsca gdzie możemy korzystać z uroków zimy. Utrwaliliśmy też wiedzę o numerach alarmowych i zachowaniu w sytuacjach, gdy spotykamy obce osoby. Na koniec spotkania opowiadaliśmy o swoich doświadczeniach spędzania ferii zimowych, zadawaliśmy pytania i życzyliśmy sobie dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia po feriach.

• Dzień Babci i Dziadka

• 17 stycznia uczniowie klas I-III współnie z Kołem Gospodyń Wiejskich "Barwianki" zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaprezentowaliśmy piosenki, tańce, wiersze i życzenia. Babcie przygotowały smaczny poczęstunek. Uczniowie przygotowali laurki i kalendarze. Świętowanie z dziadkami sprawiło nam wiele radości.

• Gminny Konkurs Kolęd

• 16 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Kolęd odbywającym się w Szkole Podstawowej im. Wspólnoty Polskiej w Białostoczku. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych  występów!

• Królowa balu: Wiktoria Horodeńska

Król balu: Stefan Martynkiewicz