• Spotkanie Świąteczne połączone z Dniem Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

•             21 stycznia w naszym przedszkolu odbyło się  Spotkanie Świąteczne połączone z Dniem Babci  i Dziadka.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kryje w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. To czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre, dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na naszej uroczystości.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola.

Licznie przybyli: Rodzice, Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoich milusińskich w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość wyjątkowej atmosferze, przedszkolaki wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Rodziców, Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z rodzinami.

Magdalena Sokólska

• Wyniki szkolnych rozgrywek szachowych i gry w warcaby

• Mistrzowie gry w szachy:

• I miejsce: Katarzyna Naumowicz kl. V
            • II miejsce: Jakub Szatkowski kl. V
            • III miejsce: Michał Iwanowicz kl. VIII

Mistrzowie gry w warcaby:

• I miejsce: Wiktor Krawczuk kl. IV
            • II miejsce: Michał Żyzyk kl. V
            • III miejsce: Iwo Popławski kl. VII
          • Wyniki szkolnych rozgrywek ping ponga

• Zwycięzcy w kategorii klas I-III:

• miejsce I: Kacper Woszczyło kl. II
            • miejsce II: Gregory Sidorowicz kl. II
            • miejsce III: Amelka Roszkowska kl. III
            • miejsce IV: Jaś Cudowski kl. II

Zwycięzcy w Kategorii klas IV-VIII:

• miejsce I: Krystian Woronicz kl. VIII
            • miejsce II: Maniek Woszczyło kl. VII
            • miejsce III: Konrad Ogonowski kl. VI
            • miejsce IV: Piotr Marciniak kl. VII
            • miejsce V: Cyprian Stawicki kl. VI
            • miejsce VI: Filip Ogonowski kl. VII
            • miejsce VII: Dawid Małaszkiewicz kl. V
          • Bezpieczne ferie

• Z okazji zbliżających się ferii zimowych chcielibyśmy życzyć wszystkim wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku zimowego. Mamy nadzieję, że zasady, o których przypomniała pani Marzena Wasiluk będą doskonałym kierunkowskazem gwarantującym bezpieczne spędzenie ferii zimowych.

• Makiety

• Klasa V opracowała makiety do lektury "Chłopcy z Placu Broni", klasa IV Mirmiłowo z komiksu "Kajko i Kokosz szkoła latania", a klasa III jeszcze pracuje nad początkami naszego państwa, czyli grodem w pradawnej Polsce, korzystajac z dorywczej pomocy uczniów kl. IV i V.

• Ferie w Atrium Biała- Wejdź do gry!

• W dniach 23.01-04.02 (pomijając niedziele niehandlowe) można korzystać ze strefy Gamingu w Centrum Handlowym Atrium BIAŁA! WEJDŹ DO GRY Strefa czynna będzie codziennie w godzinach od 11:00 do 19:00. Na uczestników czekać będą następujące atrakcje:

- gra na konsolach przy mega kolorowych tytułach

- gamingowe laptopy,

- tablety graficzne,

- zabawa i trening z Nintendo,

-profesjonalne kokpity z kierownicami,

-tory Gravitrax,

-gogle VR.

Przez ten cały czas można trenować swoje umiejętności jako kierowca lub piłkarz aby 03.02 wziąć udział w kwalifikacjach do Turnieju FIFAi FORZA! 04.02 odbędą się półfinały i finały turniejów, gdzie czekają niespodzianki!

Wstęp na wydarzenia jest BEZPŁATNY.

Szczegóły już wkrótce na stronie https://atrium-biala.pl/ lubhttps://www.facebook.com/AtriumBiala

• Oferty zimowisk 2023 z dofinansowaniem KRUS

• Oferty zimowisk 2023 dla dzieci rolników, uprawnionych do świadczeń KRUS, dofinansowanych z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Kontak dla osób zainteresowanych pod numerem 600 800 238.

Zakopane (27.01-02.02.2023r.) - 15 miejsc, podróż pociągiem. Koszt dla dzieci z KRUS 700zł, dla dzieci z ZUS 1600zł2.

Poronin (29.01-04.02.2023r.) - 15 miejsc, podróż autokarem. Kosztdla dzieci z KRUS - 750zł, dla dzieci z ZUS 1650zł

Oferta_osrodek_U_Pyrnicki.pdf

Zalacznik_1_-_Program_wypoczynku.pdf​​​​​​​

• I Ty możesz przekazać 1,5% podatku naszej szkole

• Rada Rodziców w tym roku również przystąpiła do programu promującego przekazanie 1% podatku (od tego roku będzie to 1,5 %).

Prosimy o włączanie się do akcji.

CEL SZCZEGÓŁOWY: RR SP W DOBRZYNIÓWCE